Zümrütevler Mah. Tülin Cad. No:91 Maltepe / İstanbul

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, rengini kaybetmiş dişlerin beyazlatılması ve zaman içerisinde kolaylıkla sararmasını önlemek için yapılan işlemlerdir.

İnsanlık tarihi boyunca insanlar, dişlerin nasıl beyazlatılacağı ile ilgili geleneksel yöntemleri deneyerek bulmuş ancak bu yöntemler tam anlamıyla sonuç sağlayamamıştır. Diş hekimliğinin gelişmesi ve estetik diş hekimliğine artan ilgi sayesinde diş beyazlatma sonuç vermeye başlamış ve lazerle diş beyazlatma teknolojisi kullanılmaya başlanmıştır.

Diş beyazlatma işleminin amacı diş minelerinde oluşan lekelerin giderilmesi, diş lekelerinin sabitlenen gözeneklerinin temizlenmesi ve kolay sararmayı, lekelenmeyi olabildiğince aza indirmektir. Dİş beyazlatma işlemi kalıcı değildir. Zaman içerisinde dişlerde yine lekelenmeler ve sararmalar oluştuğunda tekrar diş beyazlatma uygulaması gerekmektedir.

Diş beyazlatma işleminin bir diğer adı da Bleaching'dir.

diş beyazlatma

Lazerle Diş Beyazlatma

Diyot Lazer ile dişi ısıtmadan, sadece uygulanan jeli aktive ederek çok çok az bir hassasiyet riski ile etkin bir beyazlatma sağlanabiliyor.

Diş beyazlatma Zararlı mı?

Diş beyazlatma, çoğu hastanın soru işaretine rağmen zararlı bir yanı yoktur. Aksine faydalıdır, ağız ve diş bakımınızı yapmanız sizin yararınıza olur ve beyaz dişler psikolojik anlamda kişiye özgüven kazandırır.

Diş Beyazlatma Fiyatları

Lazerle diş beyazlatma kampanya fiyatımız diş taşı temizliği ile birlikte 600 TL'dir.

Maltepe Diş Beyazlatma

Maltepe diş beyazlatma kliniği, Beyaz dişçim ağız ve diş sağlığı kliniğidir.